Forme Embelsirash Silikoni 29x18x3 cm

SIG0324

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forme Embelsirash Silikoni 29x18x3 cm

Ideale për bërje pudingu ose muffins në formë lule.

Materiali i formës favorizon një gatim të shpejtë dhe të njëtrajtshëm dhe parandalon djegien e ushqimit.

ëmbëlsirat dalin lehtë kur të gatohen.

E bërë nga silikoni elastik me cilësi të lartë rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230 ° C.

I përshtatshëm për furrat e gazit, elektrike dhe ajrit të nxehtë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: