Tave Embelsirash Silikoni 26,5x12x6 cm

SIG0323

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tave Embelsirash 

Ideale për përgatitjen e tortës së kumbullës ose embelsirave.

Materiali i formës favorizon një gatim të shpejtë dhe të njëtrajtshëm dhe parandalon djegien e ushqimit.

ëmbëlsirat dalin lehtë kur të gatohen.

E bërë nga silikoni elastik me cilësi të lartë rezistent ndaj nxehtësisë deri në 230 ° C.

I përshtatshëm për furrat e gazit, elektrike dhe ajrit të nxehtë.

Pëmasa: 26,5x12x6 cm

Materiali: Silikoni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: