Forma te Ndryshme Biskotash per Krishlinje 8 Cope

SIG0315

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forma të ndryshme biskotash për Krishlinje 8 Copë

Set formash ideale për përgatitjen e biskotave të shijshme.

Seti përbëhet nga 2 hapëse të rrumbullakëta me një buzë të butë dhe 6 mini-prerje 

për Krishtlindje për të prerë pjesën qendrore të biskotës.

Pajisur me një unazë ideale për t'i mbajtur ato me kujdes pas çdo përdorimi.

Produkte plastike të qëndrueshme të cilësisë së lartë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: