Forma Biskotash nga Dy Anet 3 Cope

SIG0313

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forma Biskotash nga Dy Anët 3 Copë

Ideale për prerjen e 6 madhësive të ndryshme të biskotave në brumë.

Prerëset e biskotave mund të përdoren në të dyja anët, të ngjitura dhe të kursyera për hapësirë.

Produkte plastike të qëndrueshme të cilësisë së lartë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: