Kornize Jerome Shfaq më të madhe

Kornize Jerome

ZEP0185

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 4 fotografi.

Material druri ngjyre kafe,e bardhe, gri dhe bezhe.

Stil lifestyle tek e cila mund te vendosni kujtimet tuaja me te bukura.

3 foto kane permasa 10x15cm dhe 1 tjer 10x10 cm.

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes.

Permasat e te gjithe kornizes jane 42x27cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: