Monopatine Alumini Frozen Shfaq më të madhe

Monopatine Alumini Frozen

JUM0114

Leke 4,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine per vajza me personazhet e njohur te filmit "Frozen"

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg

*Sigurohuni qe gjate perdorimit te mbani nje kokore

25 produkte te tjere ne te njejten kategori: