Shtepi Prej Druri EV10

EUP0483

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtepia prej druri e cila do argetoje pa fund e vegjelit tuaj.

Bërë me material MDF 3mm te qendruseshem dhe një cilësi të lehtë që është e shkëlqyeshme për argetimin e fëmijëve

Printimet vizuale bëhen me printim UV.

Me detaje dhe dizajne teper te vecante, per ta ber ate sa me realiste.

Është shumë e lehtë për t'u instaluar.

Udhëzuesi i instalimit dhe të gjitha materialet e nevojshme janë të përfshira në paketim.

Dimensionet

Gjerësia: 48 cm

Lartësia: 60 cm

Thellësia: 21 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: