Kuti Shahu Chess Teacher

ALG4569

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Chess Teacher

Loja e shahut qe do u jape femijeve mesimet e para per lojen me te famshme strategjike ne bote

Edhe fillestaret tani mund te mesojne taktikat e nderlikimit te lojes se famshme me nje mesues

Chess Teacher vjen dhe me diagrama qe tregojne drejtimin dhe numrin e levizjeve qe mund te kryeje cdo gur

Rekomandohet te perdoret nga femijet e moshes mbi 6 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: