Piano Vampiro Shfaq më të madhe

Piano Vampiro

PB0378

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Piano per femije Vampiro

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me 20 ritme shoqeruese muzikore, 8 instrumente, 12 melodi dhe 4 efektej te ndryshem instrumentale

Piano ka nevoje per bateri 3 x LR6 , te cilat nuk jane te perfshira ne paketim

Per femijet qe kane deshire te behen muzikante

23 produkte te tjere ne te njejten kategori: