Set Kosh Basketbolli me Top Shfaq më të madhe

Set Kosh Basketbolli me Top

JUM1143

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set basketbolli i cili mund ta montoni në natyrë,në një mur ose ne nje ambjent të brendshëm.

Përmban grepa dhe vida.

Diametri x Trashësia: 30.5x0.7 cm

Gjatësia x Gjerësia x Trashësia e panelit: 60x44x1.5 cm

Diametri i topit: 14 cm

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia e paketimit: 61x5x45 cm

Materiali i Tabeles Basketbollit: MDF - Metal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: