Set Kolovarese dhe Rreshqitese per Femije 06161

PB0576

Leke 27,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje qender e vertet aktivitetesh me rrëshqitese dhe kolovarese per argetimin e femijeve

Disponon edhe nje kosh basketbolli.

E pershtateshme per femije te moshave 12 muaj +

Kapaciteti mbajtës 20-50 Kg. 

Mund te perdoret ne ambjete te hapura dhe t embyllura 

Pamja stylish dhe dizajni ergonomik

Lëndë e parë e përshtatshme për shëndetin e fëmijëve pa substanca kancerogjene 

Dimensionet e produktit: 134 x 182 x 182 (cm)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: