Tavoline Futbolli 40819

SL0552

Leke 2,490

-Leke 1,000

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Luani futboll ne tavoline me miqte tuaj.

Do argetoje pa mase femijet tuaj ne kohen e tyre te lire.

Ky set ne miniaturë portabël i futbollit është madhësia ideale e kursimit të hapësirës për çdo vend ne shtëpi.

Mjaft i vogël që fëmijët të manovrojnë lehtësisht, por aq i fortë sa edhe të rriturit të kënaqen.

Ajo përmban dy topa futbolli, portier, dhe kthim të lehtë të topit

Materiali i lojtarit me top: ABS Materiali i tavolines: Dërrasë e mesme

Ngjyra: siç tregon fotografia

Permasat 36.5x36x5.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: