Lego Duplo My First Fun Puzzle 10885

ALG1162

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lego Duplo My First Fun Puzzle modeli 10885

Permban 5 kafshe te ndertuara nje flamingo, nje zeber, nje gjirafe, nje krokodil dhe nje tiger

Ndihmoni femijen tuaj te zhvilloje aftesite themelore te ndertimit duke mbledhur pjeset e duhura per te perfunduar kto puzzla te lehta

I pershtatshem per femije mbi 1 vjec 

Permasat jane 35,4 x 9,1 x 19,1 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: