Makine per Femije Suv Mercedes Benz ML350 SUV

Leke 29,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine per Femije Suv Mercedes Benz modeli ML350 SUV

Femijet  do te perjetojne ndjesine e shoferit te vogel 

Adrenaline dhe kenaqesi ne momentin e drejtimit te makines 

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Rrip sigurimi si dhe nje sirene ne timon 

Me telekomande e cila mund te perdoret edhe nga prinderit 

Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet deri ne 25 kg 

Input: 230-240V, 50Hz Dalja: 12V DC 500mA;

Permasat jane 120 x 57 x 40 cm 

 Fuqia eshte 25 W 

Shpejtesia e makines eshte 5 km/h

Garanci 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: