Loder Qendra e Aktivitetit

A-002423

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder Qendra e Aktivitetit

Loje argetuese edhe per femijet e moshes 1 vjec e siper 

Nje qender e vogel aktivitetesh te ndryshme

Me lojra dhe imazhe ne cilesi te larte ku rrit perceptimin e femijeve tuaj 

Ofron tinguj dhe ninulla e ndryshme ne bze te butonave

Funksionon me 4 bateri AA 1.5 volt 

Permasat jane afersisht 19 x 16.5 x 16.2 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: