Loder Laboratorio Di Meccanica Aerei E Elicotteri Clementoni + Libri I Shpikjeve Të Mëdha

ER0151

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per femijet tuaj, laboratori i mekanikes dhe libri i shpikjeve te medha

Per te apasionuarit pas mekanikes ju vjen kjo loder fantastike nga marka Clementon.

Permban aeroplane dhe helikoptere per te zbuluar parimet themelore te aerodinamikes.

Mbi 200 komponente qe mund te ndryshohen duke perfshire: panele, ingranazhe, nyje universale etj.

Manuale ilustruese per me te gjitha udhezimet.

Per moshat mbi 8 vjec. Permasat: 40 x 28 x 6.

+Libri

Është një botim përmbledhës në të cilin përshkruhen se si erdhën në jetë 100 shpikjet më të mëdha të kësaj bote.

Per femije nga 7-13 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: