Karrige Relaksi Portofino

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Lorelli

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne

Eshte e rehatshme dhe e bute

Melodia e gjumit do ti shoqeroje gjithmone fale baterive (ka nevoje per 4 bateri te cilat nuk kane te perfshira)

Paneli muzikor ka rreth 12 melodi te ndryshme

Mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave

Siguria eshte e garantuar nga rripat

Kapaciteti maksimal eshte 9 kg

Veshja e karriges mund te hiqet lehtesisht dhe te lahet

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: