Lorelli Karrige Djep Top Relax

LRL0150

Leke 5,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Karrige relaksi e markes Lorelli.

E pershtatshme per femije te moshes 0+.

Per caste qetesie dhe relaksi. Veshja e brendshme eshte me material te bute e cila ofron komoditet.

Dizenjo me ngjyra dhe personazhe te ndryshme.

Karrigia mund te qendroje statike por ofron edhe lekundje.

Ne te jane te varura edhe disa lodra per te kenaqur sa me shume te voglin tuaj.

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: