Loder per Krevat Bletez 0856

SL0529

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder per krevat Bletez 0856

Projektuar per te argetuar femijen tuaj

Produktet me ngjyra, mund të krijojnë tinguj për të ndihmuar femijen te degjoje dhe te shikoje

Vendoset tek koka e krevatit. Stimuloni trurin e fëmijës tuaj për të njohur veten me imazhet, tingujt përreth tij.

Per femije mbi 3 muajsh

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: