Fisher Price Zebra Hapat e Pare

PB0125

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje zeber qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare

Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh

Mund ta perdorni ne dy menyra per te ecur dhe per te luajtur me numrat dhe shkronjat qe ka si dizenjo ne pjesen e perparme

Me muzike per argetimin e femijes

Ka nevoje per 2 bateri te tipit AA (nuk perfshihen)

Me permasa 46 x 40 cm

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: