Pino Kube Didaktike Pino

BAO0232

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Kube Didaktike Pino

Kub didaktik i markes Pino per femijen tuaj

Nje loje prej druri ideale per njohjen e ngjyrave dhe formave nga femijet

Ndihmon mundesine per te koordinuar syte me duart gjithashtu zhvillon aftesite motorike

Gjate lojes ju do te mund te kuptoni disa cilesi te femijes si durimi, kembengulja dhe shkathtesia

I perbere nga dru gome i nje cilesie te larte dhe i pikturuar me ngjyra jo toksise me baze uji

Kubi ka 12 element me forma te ndryshme. Per femije mbi 18 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: