Veshje Intime me Dantelle Angelsin MS4305

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kanatjere ne forme Bust i zi i perbere nga dantelle

E kombinueshme me kemishe per tu dukur bukur dhe sexy

90% poliestër 10% elastan

15 produkte te tjere ne te njejten kategori: