Fisher Price Lodër Krevati me 3 Arusha

PB0410

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat

Nje atmosfere mes yjeve te magjepsur dhe galaktikave te largeta 

Te gjitha projektohen ne dhomen e femijes fale sistemit inovativ te projeksionit te dyfishte

Femijet mund te degjojne edhe melodi te ndryshme per 30 min

Tre arusha te vegjel do te fluturojne rreth kokes se femijeve

Mund te perdoret qe nga lindja e femijes

Ka nevoje per bateri 4 x AA (LR6) (nuk jane te perfshira)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: