Kornize e Personalizuar me Germe Shfaq më të madhe

Kornize e Personalizuar me Germe

ELV0102

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize e personalizuar me shkronje dhe lule prej cop.

Eshte dhurata me e vecante per bebet e sapo ardhura ne jete.

Personalizohet me lule dhe shkronja.

Sfondi eshte gjithmone I peshtatshem me ngjyren e dhomes se bebes.

 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: