Certifikate Baby 25x25cm Shfaq më të madhe

Certifikate Baby 25x25cm

ELV0088

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Korniza me detajet me te paharrueshme.
Per nje lindje te re, te gjithe te dhenat e bebushit mbeten si kujtimi me i bukur.
Kornize druri e mbyllur ne xham, me fotografine, peshen, daten, oren e lindjes.
Ngjyrat dhe detaje te tjera te personalizueshme tek elementet e drurit.
Permasat: 25 x 25 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: