Kutia e bebit me 20 foto

ELV0087

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per kujtimet me te bukura te bebushit.

Kuti prej druri e pikturuar dhe e personalizueshme ne ngjyren qe deshironi.
Dekor me germa dhe simbole druri i personalizueshem me daten apo emrat qe deshironi.
Ne brendesi te kutise ndodhet 20 foto tuaja me te bukura.
Permasat: 18 x 13 x 10 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: