Album fotosh Mia Pink Shfaq më të madhe

Album fotosh Mia Pink

ZEP0254

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album per foto "Mia pink"

E pershtatshme per bebe vajza

Me 20 flete, vjen e paketuar si gift box

Permasat e albumit 24x24 cm

Ruan kujtimet me te bukura tuaja dhe femijeve tuaj ne cdo flete te albumit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: