Set per Krevat Femije CottonBox Golden Spring Shfaq më të madhe

Set per Krevat Femije CottonBox Golden Spring

IZ0010

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per te kompletuar krevatin e femijes tuaj

Marka Golden Spring 100% pambuk, antialergjik dhe anti-bakteriale

Seti permban:

-Jorganin 95x145cm

-Kellefin e jorganit 100x170

-Carcaf i poshtem 120x150cm

-Kellef per Jastek 35x45cm (2 cope)

-Kellefi i mbrojteseve anesore te krevatit te bebes 40x240cm

Lahet me dore ose me makine larese me 30 grade me shume uje

Seti eshte per bebe djem me ngjyre blu me te bardhe dhe me printime makinash

Nje ide mjaft e mire dhurate per femijet tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: