Set per Krevat Femije CottonBox Ranforce Shfaq më të madhe

Set per Krevat Femije CottonBox Ranforce

IZ0009

Leke 6,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per te kompletuar krevatin e femijes tuaj

Seti permban:

-Jorganin 95x145cm

-Kellefin e jorganit 100x170

-Carcaf i poshtem 120x150cm

-Kellef per Jastek 35x45cm(2 cope)

-Kellefi i mbrojteseve anesore te krevatit te bebes 40x240cm

Materiali eshte 100% pambuk, antialergjik dhe anti-bakteriale

Lahet me dore ose me makine larese me 30 grade me shume uje

Seti eshte per bebe vajza me ngjyre pink me printime kafshesh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: