Komplet per Bebe 0 Deri ne 4 Muajsh

IZ0003

Leke 2,590

-Leke 600

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komplet per Bebe 0 Deri ne 4 Muajsh

Komplet per bebe me pika ku dominon ngjyra blu, i pershtatshem per bebet djem.

Nje set i cili permban veshjet kryesore qe duhen per bebet e moshes nga 0 deri ne 4 muajsh.

Seti permban:

Mbulese e cila ka dizenjo me tpika dhe personazhe per femije.

Mbulese tjeter e cila eshte e bardhe dhe me e holle.

Nje pale corape te bardha dhe nje pale doreza me pika.

Bluze e bardhe e hapur me menge te gjata.

Body pa menge me dizenjo me topa.

Kostum me bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata me pika.

Kapuc me dizenjo me pika.

Gushore me dizenjo me pika.

Materiali i tyre eshte i bute dhe 100% pambuk.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: