Kornize varase rrobash Cedric

ZEP0006

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize varase rrobash Cedric

Kornize e krijuar per bebet.

Mund te vendosni dy fotografi me madhesi dhe forma te ndryshme.

Kjo konize mund te perdoret edhe si varese rrobash.

E dekoruar me imazhe kafshesh dhe zemra te vogla.

Korniza eshte e pershtatur per tu varur.

Me ngjyren blu per bebet djem.

Materiali i kornizes eshte druri.

Permasat: 8x8, 10x15 (25x21)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: