Dragonologjia Shfaq më të madhe

Dragonologjia

JB0050

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gjithçka që doni të mësoni mbi dragonjtë: historinë e tyre, llojet e ndryshme, vendndodhjen, zbutjen, si dhe të fshehtat që i kanë rrethuar ndër shekuj, do ti zbuloni në këtë libër të mrekullueshëm.

30 faqe plot aventura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: