Endërr Shfaq më të madhe

Endërr

PE0014

Leke 600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Novela Ëndërr , një eksplorim surreal i përmasave më intime të martesës.

Kurioziteti i sinqertë i Fridolinit për seksualitetin e bashkëshortes nuk i kundërvihet dot xhelozisë dhe narcizizmit të tij të plagosur.

136 faqe.

Autori: Arthur Schnitzler

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: