Aventura verore për të vegjlit, set me 4 libra Shfaq më të madhe

Aventura verore për të vegjlit, set me 4 libra

BOM0138

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Këtu janë përfshirë librat më të mirë të aventurave dhe mistereve nga letërsia klasike për fëmijë.

Historitë e kapitenit Hatteras sjellin udhëtimet e ekuipazhit drejt Polit të Veriut, ndërsa

“Aventurat e gjuetarëve të thesarit” rrëfejnë përpjekjet e gjashtë fëmijëve për të ringritur ekonominë e rrënuar të familjes së tyre.

Pjesë e setit është edhe libri “Aventurt e Kapiten Vrungelit” e Nekrasovit.

Pershtatet per moshat: 7-14 vjeç.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: