Dashuri e përjetshme Shfaq më të madhe

Dashuri e përjetshme

FNK0203

Leke 1,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ashtu siç di Daniell Steel, në këtë roman na vijnë dy histori njerëzore që zhvillohen paralelisht;

njëra e avokatit, Billi dhe tjetra e botuesit Robert, të cilat kanë fatin e tyre teksa njerëzit janë në kërkim të thelbit të tyre.

Në duart e shkrimtares këto marrëdhënie të mrekullueshme vijnë së bashku me të papritura dhe

surpriza të habitshme, ku të dashuruarit e humbasin, por edhe e gjejnë sërish njëri-tjetrin.

Teksa fati bën lojën e vet, ai ofrohet edhe si shpresë

Botim i 2017. 

503 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: