Set Kodet Sekrete, Misteret e Pazbuluara me Busull + Lupë

BAO0281

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Kodet Sekrete, Misteret e Pazbuluara me Busull + Lupë

Nje set me dy libra elektronik, busull dhe lupe per femije te moshes 7-13 vjec

Libri Kodet Sekrete-Detektivi inteligjent me ane te te cilit mund te testosh zgjuaresine dhe mprehtesine tende mendore

Te meson si t'u dergosh miqve te tu apo kujt te duash mesazhe te fsheshta, qe te mos i kuptoje askush...

Libri "Mistere te pa Zbuluara"- Pjese e librave detektivi inteligjent qe do te vere ne test zgjuaresine dhe mendjemprehtesine tende! Provo aftesite e tua permes lojrave argetuese logjike, inteligjente, vezhguese dhe behu nje detektiv i vertete.

Librat shoqerohen me nje lupe dhe nje busull te vogel

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: