Set Jetoj Shëndetshëm dhe Zbavitem në Banjo

BAO0278

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Jetoj Shëndetshëm dhe Zbavitem në Banjo

Nje set per femije 2-4 vjec qe permban nje fletore gjigande "Jetoj shendetshem" se bashku me nje pako me 12 ngjyra druri Kores si dhe lojera per zbavitje ne banjo

Fletorja na meson te laujm dhe te mesojme te jemi te shendetshem dhe te lumtur.

Vizatojme dhe ngjyrosim duke mesuar numrat, shkronjat, format dhe pozicionet e trupave, te kundertat, madhesite dhe sasite

Mesojme te flasim mire dhe sakte 

Nderto anijen formuese te buta si sfungjer te cilat me shkume dhe plot ngjyra behen me argetuese. Ideale per tu argetuar dhe per te mesuar njekohesisht.

Kafshet pluskojne ne uje dhe mund te ngjiten ne pllakat e banjes kur jane te lagura

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: