Set Libri i Fjaleve Te Para me Alfabetin

BAO0276

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Libri i Fjaleve Te Para me Alfabetin

Nje set per femije deri ne 3-4 vjec ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth.

Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta.

Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Se bashku me librin elektronik vjen edhe nje table druri e markes Pino me te gjitha shkronjat e alfabetit.

Femija meson shkronjat dhe i vendos ato ne vendin e duhur 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: