Set Libri “9 Miqtë e Mi” Bashkë me Udhëzuesin

BAO0275

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Libri “9 Miqtë e Mi” Bashkë me Udhëzuesin 

Nje liber per femije te moshes 4-5 vjec vjen si nje set se bashku me udhezuesin per prinderit dhe mesuesit.

Libri  shpalos njohurite baze gjuhesore, shkencore, sociale, artistike qe duhet te fitoje femija e kesaj moshe.

Me ane te situatave dhe materialit figurativ dhe ilustrues produkti nxirret nga vete femija.

Ngjyrosja, vizatimet, aplikacionet mesojne femijen te punoje ne grup dhe i rrisin atij vetebesimin dhe i nxisin shpirtin krijues.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: