Letra dashurie të burrave të mëdhenj Shfaq më të madhe

Letra dashurie të burrave të mëdhenj

BD0117

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Letra dashurie të burrave të mëdhenj

Një libër i frymëzuar nga filmi "Sex and the City".Të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë.

E kujtoni librin e mrekullueshëm romantik me letra dashurie, që Carrie lexon me Big në filmin Sex and the City? Fansat nxituan të blinin kopjet e tyre, por zbuluan se libri i bukur nuk ekzistonte. Për fat të keq, libri "Letra dashuria të burrave të mëdhenj"nuk ishte i vërtetë!

Megjithatë, meqë të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë, duke përfshirë dhe atë të Beethoven-it, cituar nga Big në ceremoninë e tyre të dasmës, ne kemi vendosur ta publikojmë këtë dhuratë të mrekullueshme për veten dhe për ju.

Libri ka 136 faqe

Shtëpia botuese Dudaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: