Pesëdhjetë Hije të Çliruara - Vell. III Shfaq më të madhe

Pesëdhjetë Hije të Çliruara - Vell. III

BDR003

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Hijet e Grejit e vijojnë aventurën e tyre me marrëdhënien seksuale mes Anës dhe Kristianit, e cila ndryshoi radikalisht jetën e tyre. Veç pasionit të zjarrtë nisin ankthet, makthet dhe rrisqet për personazhet tona…

556 faqe

Nga E. L. James

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: