Pesëdhjetë Hije më të Errëta- Vell. II Shfaq më të madhe

Pesëdhjetë Hije më të Errëta- Vell. II

BDR002

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Rekordet e “Pesëdhjetë hijet e Grejit” dhe trazimet që shkaktoi në mendjet e miliona lexuesve pasoi vëllimin e tyre. Personazhi ynë Ana Still nis një punë të re duke vënë në vijë karrierën e saj, por çfarë ndodh me demonët e Grejt tonë... 

508 faqe

Nga  E. L. James

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: