Burra qe urrejne grate Shfaq më të madhe

Burra qe urrejne grate

BD0101

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Në të gjithë Amerikën dhe gjithë botën po flitet për triologjinë Milenium të novelave të Stieg Larsson, ku flitet për historinë e Lisbeth Salander, “një prej heroinave më origjinale dhe të paharrueshme të zhanrit thriller të kohëve të fundit.

Kjo triologji do t’iu rrëmbejë kohën dhe do t’iu mbajë zgjuar derisa ta përfundoni. Besoj me veprën e dytë keni arsye për të qëndruar zgjuar derisa të shkoni te faqja e fundit....

504 faqe

Nga Stieg Larsson

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: