Ha lutu dashuro Shfaq më të madhe

Ha lutu dashuro

BD0019

Leke 900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ky libër shënon një revolucion për femrën.

Një kryengritje dhe një kërkim i rrallë i Elizabeth Gilbert sesi njeriu duhet të ngrihet sërish pas çdo dështimi dhe të kërkojë suksesin, e sigurisht edhe vetveten

400 faqe

Nga Elizabeth Gilbert

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: