Clementoni Laboratori i Fizikes Kimise dhe Inxhinjerise

PB0391

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Laboratori i lojes i kimise fizike dhe inxhinierise

Nje laborator i vertete per shkencetaret e vegjel

Femijet do te bejne eksperimente te ndryshme per te bere zbulimet e tyre

Argetim per femijet me lojrat me te vecanta

Kontrolloni ligjet e fizikes dhe zbuloni mekanizmat e punes te levave dhe ingranazheve duke ndertuar makina te verteta pune

Manuali i pasur i ilustruar udhezon femijen neper te gjitha fazat e lojes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: