Lekomotive per Femije Ulisse Spingi E Vai

PB0381

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lekomotive per Femije Ulisse Spingi E Vai

Lekomotive me 4 rrota ku femijet mund ta drejtojne lehtesisht 

Timon i cili ofron tinguj te ndryshem muzikore 

Me pjese mbrojtese nga pas per te anashkaluar renien e femijeve 

Dizajn terheqes dhe argetues i cili ndihmon qe femijet te krijojne ekuilibrin e tyre 

Permasat jane 53 x 24 x 38 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: