Ore Dore per Femije Spiderman Shfaq më të madhe

Ore Dore per Femije Spiderman

PB0408

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje ore e vecante per femijet tuaj

Ore dore per djemte, me personazhet e dashur "Spiderman"

Dizajni holle dhe me nje rrip te bute dhe te rehatshem per doren e femijeve

Ora eshte analoge

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat 25x4x1 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: