Monopatine Masha Shfaq më të madhe

Monopatine Masha

PB0403

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine me personazhin e njohur "Masha"

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes, me tre rrota

Me lartesi te rregullueshme qe ofron 2 pozicione (67/70 cm)

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni eshte i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes

E pershtatshme per femijet 3-5 vjeç, pesha maksimale 20 kg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: