Prozhektor Njëbrirësh Shfaq më të madhe

Prozhektor Njëbrirësh

PB0409

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Prozhektor cilindrik per femijet 

Me forme cilindrike dhe drite LED 

Projekton nje model ne mur, i cili ne kete rast eshte nje njebriresh i bukur

Permasat 9.5 x 20 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: