Monopatinë Poli Shfaq më të madhe

Monopatinë Poli

PB0420

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine me personazhin e njohur "Poli"

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes, me tre rrota

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni eshte i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes

E pershtatshme per femijet 3-5 vjeç, pesha maksimale 20 kg

Permasat 48.5 x 21 x 14.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: